Historia i forma prawna

Grupa Inwestycyjna Mazury powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. GIM jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce. Firma jest pełnoprawnym właścicielem i zarządcą wszystkich nieruchomości, którymi dysponuje. Jej status gwarantuje pełne bezpieczeństwo inwestycji, niezależnie od ich skali: poczynając od zakupów niewielkich areałem działek rekreacyjnych i budowlanych po wielohektarowe grunty inwestycyjne położone w strategicznych punktach województwa warmińsko-mazurskiego.

Idea

GIM założyli miłośnicy i fascynaci Warmii i Mazur, którzy swoje oddanie temu regionowi chcą przekazać innym. Urok i nieodparty czar mazurskich jezior pozostaje wciąż nieodkryty. Dzikie jeziora i wspaniałe lasy czekają na nowych odkrywców, którzy uszanują ich piękno  Warmińsko-mazurskie nieruchomości, należące do GIM znajdują się w najlepszych lokalizacjach i mają w pełni uregulowany status prawny. Dlatego inwestycja z GIM jest zakupem bezpiecznym i w pełni zgodnym z lokalną polityką oraz planami zabudowy przestrzennej.

Wieloletnie doświadczenie i zaufanie klientów

GIM jest reprezentowana przez osoby posiadające duże doświadczenie w zakupie i zarządzaniu nieruchomościami. Ich wiedza dotyczy nie tylko uwarunkowań prawnych, ale również specyfiki poszczególnych regionów i zagadnień ekologicznych. Doświadczenie GIM pomoże Państwu wybrać właściwą lokalizację, zgodnie z planami spędzania czasu oraz zaprojektować dom swoich marzeń.

Zobacz jak Ty możesz zainwestować w Mazury

Zobacz inwestycje